Proč si objednat kurz přežití v přírodě právě u nás?

1. soukromý pozemek - kurz se odehrává na soukromém pozemku o rozloze 40 ha. Provozujeme kurzy legálně, nikdo nás nemůže vyhodit.
 
2. přes 8 let ladění - po 8 letech pořádání tohoto kurzu jsme obsah a průběh kurzu vyladili takřka k dokonalosti, jsou zde optimálně vyladěny tyto složky: teorie s praxí, manuální aktivity s adrenalinovými aktivitami a nakonec survivalové mini závody, které zvyšují hladinu stresu a simulují tak stres, který provází každý boj o přežití.
 
3. odnesete si sebou - vyrobíte si vlastní luk od 30 – 50 lb, který si můžete po ukončení kurzu odvést sebou.
 
4. osobní přístup -  děláme to přímo pro Vás, žádné subky, žádní brigádníci. Bude se o Vás starat stálý tým ostřílených instruktorů, kteří se touhle problematikou zabývají už léta (Michal Halík, Petr Halík, Michal Jonák
 
5. super fotky -  fotodokumentace celého kurzu zrcadlovkou, které posíláme přes úschovnu.
 
6. další vzdělávání - kurzy a akce jsou postavený tak, aby nově získané dovednosti jste mohl(i) s námi dále rozíjet a to jak v Čechách tak i zahraničí. Nabízíme dlouhodobé vzdělávání v této oblastí. Jsme schopni Vám ušít akce přímo na míru dle vašich aktuálních schopností a dovedností.
 
7. Vždy něco navíc - pro všechny absolventy máme připravené za rok 2-3 speciální akce, o kterých se dozvíte na našem facebooku. Dále věrnostní program. Pro každého účastníka kurzu je připraven věrnostní bonus v hodnotě 500,- Kč a to za každy absolvovaný kurz. Bonusy jsou vázány na Váš registrační email. Bonusy se mohou sčítat.