Vánoční akce 1+1 zdarma pro páry

Firemní akce / teambuilding

Po úspěšném představení kurzů přežití jako zážitkové formy outdoorových akcí si vám dovolujeme představit možnost propojení s firemními akcemi.

Máme pro vás připravené bezkonkurenční firemní akce / teambuildingy na míru a to nejen v survivalovém módu. Spolupracujeme společestvím freelancerů Event Blender, která Vám zaručuje vysokou kvalitu, profesionální přístup a nízkou cenu, protože platíte pouze jednotlivé freelancery. Možné místo realizace jak v Čechách, tak i v zahraničí v nejrůznějších variantách o požadované intenzitě a náročnosti.

Podívejte se na naše již realizované firemní akce.

 

Máme pro vás již připraveny a ozkoušeny dvě speciální místečka, která bych zde blíže představil:

1.  Survival base

V Severních Čechách u obce Petrovice máme k dispozici, skoro až na vrcholu Krušných hor, 40 ha divoké přírody, kde není ani noha a můžeme tam řádit jako divoká zvěř :). Toto prostředí sebou přináší perfektní survivalovou  atmosféru, kde máme k dispozici stromy, potok, rybník, skály a jeskyně. Na místo se dá dopravit buď pěšky, nebo teréním vozidlem, které máme pro vás k dispozici. 

Ubytování doporučujeme v „lesním hotelu“ pod širákem nebo celtou, ale samozřejmě umíme zajistit i blízký penzion.

Aktivity:
 • Lezení, slaňování, jeskyně
 • Výroba luku, lukostřelba nebo střelba z lovecké kuše
 • Večerní i denní bojové hry
 • Zajištění potravy lovem, extrémní strava
 • Stavba provizorního přístřešku
 
 

2.  Indián base

V Severních Čechách pod krušnýma horama máme k dispozici, rybník a přilehlé okolí včetně ubytování ve stylovém týpí.  Toto místo sebou přináší perfektní dostupnoust cca 5 minut chůze od parkoviště a penzionu, přitom nádhernou přírodu kolem zatopeného dolu, stylové spaní v typí pro 15 - 20 osob. Typí je opatřeno elektřinou, takže je možné uspořádání večerní párty.  Více informací na indianskazeme.cz
 
Aktivity:
 • Lukostřelba případně střelba z kuše
 • Lezecká kláda
 • Hod sekerou
 • Stavba a plutí na vorech
 • Indiánská sauna
 • Lanové překážky
 

Video z realizovaného Teambuildingu

 

 

 

Teambuilding

Aby nebyla jen zábava, ale měla akce i další význam, tak teambuildingový charakter pro nás zajištují speciálisté viz níže, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Dovolujeme si vám představit možnost propojení naší dosavadní nabídky s prožitkovým vzděláváním. Na základě spolupráce s ověřenými lektory, specialistou vzdělávání a psycholožkou jsme nyní schopni přivést do našich kurzů tématiku situačního vedení lidí, předávání zpětné vazby, týmové dynamiky a interpersonální percepce, procesu řízení změny, komunikace, konfliktu, argumentace, kognitivních funkcí a také psychodiagnostiku.

 

František je specialista vzdělávání. Má zkušenosti se školením středního a vyššího managementu větších i menších společností. Zaměřuje se na tzv. měkké dovednosti v oblastech, jako je proces řízení změny, situační vedení lidí, komunikace, argumentace, zvládání námitek, konflikt, emoční inteligence, týmová dynamika a také obchodní dovednosti. Je freelance trenérem a také lektorem Business institutu Praha s.r.o., kde vede dva soft skills moduly programu MBA.

více na Event Blender.com

 

 

 

 

Janča je lektorka roku 2011, trenérka a konzultantka. Jako systémová inženýrka se specializuje na mapování a diagnostiku nastavení interních procesů. V roli trenérky a konzultantky se zaměřuje na problematiku měkkých dovedností (například prezentační a komunikační dovednosti) a též kognitivních funkcí (paměť, soustředění, pozornost…). Stejně jako František je Jana lektorkou Business institutu Praha s.r.o.

více na Event Blender.com

 

 

 

 

Petra je psycholožka, která se primárně orientuje na tématiku psychodiagnostiky, psychologie práce a organizace. Dokáže využít svých znalostí a dovedností k přípravě a realizaci assessment a development center, kompetenčních modelů a vyhodnocování vstupních a výstupních údajů sledovaných při vašich akcích s námi. Působí jako terapeutka a je externím pedagogem MBA programů Ústavu práva a právní vědy, Manažerského institutu a Vyšší odborné školy publicistiky.

více na Event Blender.com