Firemní akce / teambuilding

Po úspěšném představení kurzů přežití jako zážitkové formy outdoorových akcí si vám dovolujeme představit možnost propojení s firemními a akcemi.

Máme pro vás připravené bezkonkurenční firemní akce / teambuildingy na míru a to ne jen v survivalovém módu.

Možné místo realizace jak v Čechách tak i v zahraničí  v nejrzůznějších variantách o požadované intenzitě a náročnosti. Máme pro Vás připraveny a ozkoušeny dvě speciální místečka, která bych zde blíže představil.

1.  Survival base

v Severních Čechách u obce Petrovice máme k dispozici, skoro až na vrcholu Krušných hor, 40 ha divoké přírody, kde není ani noha a můžeme tam řádit jako divoká zvěř :). Toto prostředí sebou přináší perfektní survivalovou  atmosféru, kde máme k dispozici stromy, potok, rybník, skály a jeskyně. Na místo se dá dopravit buď pěšky, nebo teréním vozidlem, které máme pro vás k dispozici. 

Ubytování doporučujeme v „lesním hotelu“ pod širákem nebo celtou, ale samozřejmě umíme zajistit i blízký pension.

Aktivity:
 • Lezení, slaňování, jeskyně
 • Výroba luku, lukostřelba nebo střelba z lovecké kuše
 • Večerní i denní bojové hry
 • Zajištění potravy lovem, extrémní strava
 • Stavba provizorního přístřešku
 Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití
 
 Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití
 

2.  Indián base

v Severních Čechách pod krušnýma horama máme k dispozici, rybník a přilehlé okolí včetně ubytování ve stylovém týpí.  Toto místo sebou přináší perfektní dostupnoust cca 5 minut chůze od parkoviště a penzionu přitom nádhernou přírodu kolem zatopeného dolu, stylové spaní v typí pro 15 - 20 osob. Typí je opatřeno elektřinou, takže je mužné uspořádání večerní párty.  Více informací na indianskazeme.cz
 
Aktivity:
 • Lukostřelba případně střelba z kuše
 • Lezecká kláda
 • Hod sekerou
 • Stavba a plutí na vorech
 • Indiánská sauna
 • Lanové překážky
      
 
  

Video z realizovaného Teambuildingu

 

Speciální dobrodružství, které jsme schopni pro vás připravit v Krušných horách

Western - přináší nejen jízdu na koni krásnou přírodou, ale také zvládnutí westernových dovedností jako práce s bičem a lasem. 

Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  

 

 Lanové překážky a střelba z lovecké kuše 

      

 

Teambuilding

Aby nebyla jen zábava, ale měla akce i další význam, tak Teambuildingový charakter pro nás zajištují speciálisté viz níže, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Dovolujeme si vám představit možnost propojení naší dosavadní nabídky s prožitkovým vzděláváním. Na základě spolupráce s ověřenými lektory, specialistou vzdělávání a psycholožkou jsme nyní schopni přivést do našich kurzů tématiku situačního vedení lidí, předávání zpětné vazby, týmové dynamiky a interpersonální percepce, procesu řízení změny, komunikace, konfliktu, argumentace, kognitivních funkcí a také psychodiagnostiku.

 

František je specialista vzdělávání. Má zkušenosti se školením středního a vyššího managementu větších i menších společností. Zaměřuje se na tzv. měkké dovednosti v oblastech, jako je proces řízení změny, situační vedení lidí, komunikace, argumentace, zvládání námitek, konflikt, emoční inteligence, týmová dynamika a také obchodní dovednosti. Je freelance trenérem a také lektorem Business institutu Praha s.r.o., kde vede dva soft skills moduly programu MBA.

 

 

 

 

Janča je lektorka roku 2011, trenérka a konzultantka. Jako systémová inženýrka se specializuje na mapování a diagnostiku nastavení interních procesů. V roli trenérky a konzultantky se zaměřuje na problematiku měkkých dovedností (například prezentační a komunikační dovednosti) a též kognitivních funkcí (paměť, soustředění, pozornost…). Stejně jako František je Jana lektorkou Business institutu Praha s.r.o.

 

 

 

 

Petra je psycholožka, která se primárně orientuje na tématiku psychodiagnostiky, psychologie práce a organizace. Dokáže využít svých znalostí a dovedností k přípravě a realizaci assessment a development center, kompetenčních modelů a vyhodnocování vstupních a výstupních údajů sledovaných při vašich akcích s námi. Působí jako terapeutka a je externím pedagogem MBA programů Ústavu práva a právní vědy, Manažerského institutu a Vyšší odborné školy publicistiky.