Survivalové firemní akce

Po úspěšném představení kurzů přežití jako zážitkové formy outdoorových akcí, si Vám dovolujeme představit možnost propojení s firemními a školními akcemi.

Survivalové aktivity pro Vaši firemní akci

Rozdělávání ohně

Překonávání horizontálních překážek, francouzský způsob

  

Střelba ze zbraní, lovecká kuš, luk.

  

Speciální dobrodružství, které jsme schopni pro Vás připravit v Krušných horách

Lezení a slaňování 

Jeskyně

Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití    

Western - sebou přináší nejen jízdu na koni krásnou přírodou, ale také zvládnutí westernových dovedností jako práce s bičem a lasem. 

Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  

Dogtreking -  společníkem vám bude jeden z našich sibiřských Husky, kteří překypují energií a svou veselou a společenskou povahou. Naučíte se jak čtyřnohého parťáka motivovat, synchronizovat s ním tempo a celkově jak pracovat se psem, který Vám byl svěřen. Po celou dobu nebudete zodpovědní pouze za sebe, ale i za svého psího partnera, který udělá všechno pro to, aby Vám udělal radost. Vyzkoušejte si sílu spolupráce.

Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  Firemní akce - kurzy přežití  

Psí spřežení 

    

Prožitkové vzdělávání

Dovolujeme si Vám představit možnost propojení naší dosavadní nabídky s prožitkovým vzděláváním. Na základě spolupráce s ověřenými lektory, specialistou vzdělávání a psycholožkou jsme nyní schopni přivést do našich kurzů tématiku situačního vedení lidí, předávání zpětné vazby, týmové dynamiky a interpersonální percepce, procesu řízení změny, komunikace, konfliktu, argumentace, kognitivních funkcí a také psychodiagnostiku.

František je specialista vzdělávání. Má zkušenosti se školením středního a vyššího managementu větších i menších společností. Zaměřuje se na tzv. měkké dovednosti v oblastech, jako je proces řízení změny, situační vedení lidí, komunikace, argumentace, zvládání námitek, konflikt, emoční inteligence, týmová dynamika a také obchodní dovednosti. Je freelance trenérem a také lektorem Business institutu Praha s.r.o., kde vede dva soft skills moduly programu MBA.

 

Janča je lektorka roku 2011, trenérka a konzultantka. Jako systémová inženýrka se specializuje na mapování a diagnostiku nastavení interních procesů. V roli trenérky a konzultantky se zaměřuje na problematiku měkkých dovedností (například prezentační a komunikační dovednosti) a též kognitivních funkcí (paměť, soustředění, pozornost…). Stejně jako František je Jana lektorkou Business institutu Praha s.r.o.

 

Petra je psycholožka, která se primárně orientuje na tématiku psychodiagnostiky, psychologie práce a organizace. Dokáže využít svých znalostí a dovedností k přípravě a realizaci assessment a development center, kompetenčních modelů a vyhodnocování vstupních a výstupních údajů sledovaných při vašich akcích s námi. Působí jako terapeutka a je externím pedagogem MBA programů Ústavu práva a právní vědy, Manažerského institutu a Vyšší odborné školy publicistiky.