Vánoční akce 1+1 zdarma pro páry

Vyberte si svůj kurz

Každý člověk je během svého života minimálně jednou vystaven extrémní situaci, která ho může stát vážná zranění nebo život. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kurz přežití, věříme, že budete spokojeni nejen s obsahem kurzu, ale i s novými poznatky, které vám kurz přinese pro vaše outdoorové či jiné aktivity.
 
 • Přežití v přírodě

  Přežití v přírodě

  Termíny: 17.05.2019, 24.05.2019, 21.06.2019, 30.08.2019, 06.09.2019, 18.10.2019

  Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 10 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní kurz přežití v přírodě. Tetno kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně a další.

 • Přežití v přírodě - SMART

  Přežití v přírodě - SMART

  Termíny: 08.06.2019, 09.06.2019, 21.09.2019

  Uděláme z vás RAMBA za jeden den... tak nezapoměň... a přihlaš se sem :). Máte málo času, nebo chcete jen rychlou ochutnávku survivalu? Tak právě pro vás jsme připravili tento unikátní jednodenní Kurz přežití - SMART

 • Přežití v přírodě - ADVANCED

  Přežití v přírodě - ADVANCED

  Termíny: 14.03.2019, 17.10.2019

  Pozor, tento kurz už není pro začátečníky. Máte znalosti v survivalu a chcete se popasovat se s přírodou jen s absolutně základním vybavením? Tak právě pro vás je tento kurz určen pod vedením zkušeného instruktora ze severských oblastí.

 • Zimní kurz přežití SPECIÁL

  Zimní kurz přežití SPECIÁL

  Termíny: 19.01.2019

  Na tuto zimu jsme pro vás připravili opravdu něco speciálního. Tento kurz v sobě kloubí zimní survival, skialpy, učení se novým věcem, ale také pořádnou dávku dobrodružství. To celé zabalené do šedého roucha historie tamní lokality.

 • Kurz defenzivní střelby

  Kurz defenzivní střelby

  Termíny: 09.03.2019, 23.11.2019

  Přemýšlíte o tom jak byste ubránili sebe, své blízké a svůj majetek? Uvažujete, co byste dělali v případě nečekaných krizových situací, napadení nebo v ohrožení? Přijďte si osvojit zkušenost s používáním nejúčinnějších typů zbraní.

 • Přežití ve městě

  Přežití ve městě

  Termíny: 09.03.2019, 23.11.2019

  Exkluzivně vám přinášíme jednodenní kurz přežití ve městě, který obsahuje taktickou střelbu z pistole a samopalu. Ve druhé části se budeme zabývat pouličním bojem, reálnou sebeobranou od příslušníků bezpečnostních složek.

 • Přežití v horách

  Přežití v horách

  Termíny: 11.05.2019, 12.10.2019

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi hory v zimním i letním období a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti, jak přežít v horách.

 • Přežití na divoké vodě

  Přežití na divoké vodě

  Termíny: 08.06.2019

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi vodu a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti na divoké vodě. Minimální počet osob pro otevření kurzu jsou 2 osoby.

 • Expediční záchrana

  Expediční záchrana

  Víte, že dle statistik budete z 90 % všech případů zasahovat u svých příbuzných, přátel, tedy u lidí, kteří pro vás mají vysokou citovou hodnotu? Min. jednou za život se dostanete k nepřímé srdeční masáži, jako činitel nebo přihlížející.

 • Přežití v horách Rakousko

  Přežití v horách Rakousko

  Termíny: 14.06.2019

  Lákají vás vysoké hory a nemáte dostatek zkušeností abyste se sami vydali až na jejich vrchol? Tak právě pro vás jsme připravili cestu až na vrchol hory Dachsteinu, který se nachází ve výšce 3000 m n.m.

 • Přežití na divoké vodě Bosna

  Přežití na divoké vodě Bosna

  Termíny: 19.09.2019

  Vydejte se s námi na nezapomenutelný survivalový kurz do Bosny, kde budeme na nafukovacích kánojích nebo kajakách (záleží na vaší preferenci) sjíždět nezapomenutelné krasové řeky jako jsou Una, Neretva a Mrežnica.

 • Přežití na moři Chorvatsko

  Přežití na moři Chorvatsko

  Termíny: 28.09.2019

  Vydejte se s námi na plavbu kolem stovky ostrovů u chorvatského pobřeží a vyzkoušejte si na vlastní kůži nezapomenutelný survival na moři. Získáte spoustu zkušeností a nových znalostí týkajících se této problematiky spolu s nezapomenutelným zážitkem.

Boj o přežití

Survival není něco, co Vás může potkat jenom při pohybu v extrémním prostředí. Do ohrožení života se můžete dostat při obyčejném výletu do hor, při ztrátě orientace nebo při zranění Vašeho kamaráda na výletě do přírody. Proto jsme pro Vás připravili kurzy přežití, abychom Vás naučili, jak u takových situací jednat a jak je úspěšně zvládat a hlavně, co je nejdůležitější, jak takovým situacím předcházet a vyhnout se tak boji o přežití
 
Poznatky z kurzů můžete využít jak na dovolené v horách, tak při procházce na houbách. Můžete být účastníkem autonehody, živelné pohromy nebo být napadeni člověkem či velkým zvířetem. Naučíme vás sadu dovedností, které vám výrazně zvýší šanci na přežití. Pokud se do takovéto situace pak dostanete, budete na ni připraveni.