Teambuilding, firemní akce

Nezapomenutelné teambuildingové akce na míru.
Máte rádi pořádnou akci nebo se jen chcete provětrat na čerstvém vzduchu či uspořádat pořádnou lesní party. Tohle všechno a mnohem více najdete mezi našimi teambuildingovými akcemi, které jsme upravili tak, aby je zvládl každý a sportovci se zároveň nenudili.
Nevyhovuje vám žádný teambuilding z nabídky? Nevadí, napište nám, rádi pro vás akci upravíme nebo ji připravíme na míru dle požadavků. Podívejte se na naše již realizované firemní akce.
 • Teambuilding - INDIÁN

  Teambuilding - INDIÁN

  Připravili jsme pro vás naprosto unikátní teambuilding v indiánském stylu v nádherné přírodě Krušných hor. Společně budete muset překonat nejrůznější nástrahy, získat zlato ze stříbrného jezera a naučit se indiánské bojové techniky.

 • Teambuilding - Dobrodruh

  Teambuilding - Dobrodruh

  Tak tohle bude naprosté dobrodružství. Společně se vydáme do pískovcových skal, kde budeme muset zdolat několik přírodních překážek . Vylézt na věž, slanit a adaptovat se na tmu jako netopýr :).

 • Teambuilding - SURVIVAL

  Teambuilding - SURVIVAL

  Zde bude pořádná AKCE. Tento teambuilding vychází z platformy kurzu přežití, ze kterého jsme pro vás vybrali ty nezábavnější survivalové aktivity a program upravili tak, aby ho zvládl naprosto každy.

 • Lesní párty s programem

  Lesní párty s programem

  Tak tohle bude párty, na kterou jen tak nezapomenete. Ze začátku si dáme trochu do těla a pak to roztočíme jako divocí lesní skřítci :D. Akce je skvělá nejen pro firmy, ale i pro skupiny na soukromé oslavy nebo rozlučky se svobodou.

 • Teambuilding - Uhelný muž

  Teambuilding - Uhelný muž

  Máte rádi akci, ale je vás hodně? Nechcete nikde postávat nebo čekat frontu než na vás přijde řada? Tak právě pro vás jsme připravili teambuilding Uhelný muž, kde na vas čekají desítky zábavných aktivit.Rozvoj zaměstnanců

Kurzy přežití a jejich instruktoři jsou součástí společenství freelancerů s názvem Event-Blender, který je schopen namixovat pro vaši firmu kvalitní rozvoj zaměstnanců. Pro více informací se ptejte svého instruktora během kurzu nebo kontaktujte koordinátorku projektu na mailu: veronika@event-blender.com.


Video z realizovaného teambuildingu pro Home Credit International