Vánoční akce 1+1 zdarma pro páry

Vánoční akce

Akce

 
 
 
Přemýšlíte o koupi kurzu partnerovi nebo partnerce a chtěli byste ho prožít společně? 
 
Tak právě pro vás jsme připravili
Vánoční akci 1+1 ZDARMA!
 
platí od 1. listopadu do 24. prosince
 
Ano ano, to je ideální dárek - Kurz přežití v přírodě. To si moje drahá polovička určitě vychutná. A hele.. akce 1+1 zdarma. Že bych nám to oboum nadělila k Vánocům? Tak jo, beru to. Jak se říká, v dobrém i ve zlém. Ukážu mu, že na to mám!

Máme po kurzu. Během zkoušek, které testovaly naše psychické i fyzické dovednosti, jsme se potýkali i s parádní zimou 5°C (v noci - říjen).
Bylo to naprosto skvělé. Rozdělávání ohně, lovení "divé" zvěře, orientace v přírodě, podchlazení a další...
 
Líbil se mi pozitivní a přátelský přístup instruktorů. Poradili, pomohli a sršeli optimismem. Jako pár jsme se naučili vzájemně se podporovat i v nepříjemných situacích a zvládat překážky spolu. A to se nám do budoucna bude určitě hodit!
 
Děkujeme vám, Eliška a Luboš
 

Jak na to

Je to jednoduché, vyberte z kurzů níže, zvolte jednu osobu a do poznámky napište "Vánoční akce"
 
 
 

Kurzy ve Vánoční akci

Kurz přežití v přírodě

Kurz přežití v přírodě

Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 10 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní Kurz přežití v přírodě. Tento kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně za pomocí křesadla a další ... to vše vás čeká na našem kurzu přežití v přírodě.
Proč si objednat tento kurz a proč právě u nás?

Kurz přežití v horách

Kurz přežití v horách

Zde se nejedná jen o nějakou simulaci, budete slaňovat, lézt po ferratě a učit se základům, jak přežít v horách. Lákají vás hory, ale nemáte zkušenosti nebo jen malé? Tak právě pro vás jsme připravili tento jednodenní kurz, kde se za jeden den naučíte jak se bezpečně pohybovat v horách,  jak se dobře připravit na takovou výpravu a na co si dát pozor.

Kurz defenzivní střelby

Kurz defenzivní střelby

Prostě pořádná dávka olova. Nedrželi jste v ruce zbraň a chcete si to vyzkoušet a chcete se naučit drilu izraelských bezpečnostních složek? Tak to byste si neměli tento kurz nechat ujít. Uvidíte, že mít nebo nemít zbraň je sakra rozdíl, ale to rozhodně neznamená, že se s ní automaticky ubráníte. Budeme vas učit, jak efektivně se zbraní zacházet, abyste se s ní ubránili a neohrozili sebe nebo své blízké. Naučíme vás, jak bezpečně používát nejúčinnější typy zbraní se zaměřením na taktickou střelbu a sebeobranu.

Všechny kurzy
 
 
V případě otázek pište nebo volejte
halik@kurzypreziti.cz
+420 775 141 231