Nadcházející událost: Přežití v přírodě – RAPID (18.07.2024)

Akce pro školy

Našláplé školní akce, které žáky někam posunou. Bezpečnost vždy na prvním místě. 
Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější akce pro děti školního věku (základní školy, gymnázia a střední školy). Rozdělené jsou do 4 kategorií SPORT/ ZÁVOD, SURVIVAL/PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ, ZIMNÍ PŘEŽITÍ a DIVOKÁ VODA.
Předpřipravené nabídky mají svou nebo doporučenou lokalitu. Akci jsme však schopni pro vás připravit v případě zájmu po celé ČR. Pokud byste potřebovali pro své děti trochu jiné zaměření anebo jinou formu, zavolejte na tel.: 775141231 a rádi pro vás připravíme akci na míru. 

 • Sportovní akce pro školy

  Sportovní akce pro školy

  Sedět v lavicích vás nebaví, chcete zažít něco nového a hlavně spolu? Tak právě pro vás jsme připravili víkend plný sportovních aktivit, které si užijete!

 • Vodácká akce pro školy

  Vodácká akce pro školy

  Tahle akce není žádná Vltava, budeme vás učit základy, které potřebujete znát na divoké vodě. Dozvíte se co a kdy dělat, s čím počítat a jak se připravit.

 • Zimní akce pro školy

  Zimní akce pro školy

  Tato akce vas naprosto pohltí, protože se koná v srdci Krkonoš a to 1300 m n.m.. Nemusíte se bát, je postavena tak, aby jí zvládl prakticky každý.

 • Survivalová akce pro školy

  Survivalová akce pro školy

  Jednodenní akce s možnostím unikátního přespání v teepee. Akce vychází z našeho oblíbeného přežití v přírodě SMART.

 • Víkendový kurz přežití pro školy

  Víkendový kurz přežití pro školy

  2-3 denní kurz přežití pro školy za zvýhodněnou cenu. Vychází z nejoblíbenějšího kurzu přežití. Je postaven zábavnější formou, aby udržel silnou dynamiku.