Nadcházející událost: Přežití v přírodě - SMART (27.08.2022)

Vyberte si svůj kurz

Každý člověk je během svého života minimálně jednou vystaven extrémní situaci, která ho může stát vážná zranění nebo dokonce i život. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kurz přežití, věříme, že budete spokojeni nejen s obsahem kurzu, ale i s novými poznatky, které vám kurz přinese pro vaše outdoorové či jiné aktivity.

Speciální a individuální akce

Rádi pro Vás připravíme takzvané "Speciálky a individuálky". Pokud si nevyberete kurz z naší základní nabídky, dejte nám vědět! Je tu pro Vás možnost akcí pro jednotlivce i skupiny a to čistě na téma, které si sami vyberete a dokonce i v konkrétní lokalitě kdekoliv po ČR! Taková akce nabízí velmi individuální přístup díky omezené kapacitě účastníků. Lze u ní modifikovat naprosto jakýkoliv faktor - náplň, náročnost, lokalitu i trvání. V případě zájmu volejte na tel. číslo +420 775 141 231
 • Přežití v přírodě

  Přežití v přírodě

  Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 12 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní kurz přežití v přírodě. Tento kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně a další.

 • Přežití v přírodě - SMART

  Přežití v přírodě - SMART

  Uděláme z vás RAMBA za jeden den... tak nezapomeňte... a přihlaste se sem :). Máte málo času, nebo chcete jen rychlou ochutnávku survivalu? Tak právě pro vás jsme připravili tento unikátní jednodenní Kurz přežití - SMART

 • Přežití v přírodě - ADVANCED

  Přežití v přírodě - ADVANCED

  Pozor, tento kurz už není pro začátečníky. Máte znalosti v survivalu a chcete se popasovat se s přírodou jen s absolutně základním vybavením? Tak právě pro vás je určen tento kurz pod vedením zkušeného instruktora ze severských oblastí.

 • Zimní kurz přežití - Krkonoše

  Zimní kurz přežití - Krkonoše

  Na tuto zimu jsme pro vás připravili opravdu něco speciálního. Tento kurz v sobě kloubí zimní survival, skialpy, učení se novým věcem, ale také pořádnou dávku dobrodružství. To celé zabalené do šedého roucha historie tamní lokality.

 • Přežití v horách

  Přežití v horách

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi hory v zimním i letním období a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti, jak přežít v horách.

 • Kurz kajaková škola

  Kurz kajaková škola

  Kurz je hlavně určen pro uplné začátečníky, ale i mírně pokročilé. Chcete se dozvědět více o divoké vodě a naučit se proplouvat překážkami jako na motorce? Pak si tento kurz rozhodně nenechte ujít.

 • Přežití na divoké vodě

  Přežití na divoké vodě

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi vodu a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti na divoké vodě. Jezdit se bude na nafukovacích kánoích na kanále v Roudnici nad Labem.

 • Outdoorová poradna

  Outdoorová poradna

  Připravili jsme pro Vás konzultaci na míru ohledně outdoorového vybavení v rámci naší nové, zcela bezplatné outdoorové poradny.

 • Přežití v horách - Rakousko

  Přežití v horách - Rakousko

  Lákají vás vysoké hory a nemáte dostatek zkušeností, abyste se sami vydali až na jejich vrchol? Tak právě pro vás jsme připravili cestu až na vrchol hory Dachsteinu, který se nachází ve výšce 3000 m. n. m.

 • Přežití na divoké vodě - Bosna

  Přežití na divoké vodě - Bosna

  Vydejte se s námi na nezapomenutelný survivalový kurz do Bosny, kde budeme na nafukovacích kánoích nebo kajacích (záleží na vaší preferenci) sjíždět nezapomenutelné krasové řeky, jako jsou Una, Neretva a Mrežnica.

Boj o přežití

Survival není něco, co vás může potkat jenom při pohybu v extrémním prostředí. Do ohrožení života se můžete dostat při obyčejném výletu do hor, při ztrátě orientace nebo při zranění Vašeho kamaráda na výletě do přírody. Proto jsme pro vás připravili kurzy přežití, abychom vás naučili, jak u takových situací jednat, jak je úspěšně zvládat a hlavně, co je nejdůležitější, jak takovým situacím předcházet a vyhnout se boji o přežití.
Poznatky z kurzů můžete využít na dovolené v horách, při procházce na houbách. Můžete být účastníkem autonehody, živelné pohromy nebo být napadeni člověkem či velkým zvířetem. Naučíme vás sadu dovedností, které vám výrazně zvýší šanci na přežití. Pokud se do takovéto situace pak dostanete, budete na ni připraveni.