Nadcházející událost: Přežití v přírodě – RAPID (18.07.2024)

Teambuilding, firemní akce pro rok 2024

Nezapomenutelné teambuildingové akce na míru ale i předpřipravené akce pro firmy a školy viz níže.
Máte rádi outdoorovou akci nebo se jen chcete provětrat na čerstvém vzduchu, či uspořádat pořádnou lesní party. Tohle všechno a mnohem více najdete mezi našimi teambuildingovými akcemi, které jsme upravili tak, aby je zvládl každý a sportovci se zároveň nenudili.
Nevyhovuje vám žádný teambuilding z nabídky? Nevadí, napište nám, rádi pro vás akci upravíme nebo ji připravíme na míru dle Vašich požadavků. Podívejte se na naše již realizované teambuildingy.
 • Teambuilding - SURVIVAL

  Teambuilding - SURVIVAL

  Pořádná AKCE. Teambuilding vychází z platformy kurzu přežití, ze kterého jsme pro vás vybrali ty nezábavnější survivalové aktivity, které zvládne každý.

 • Teambuilding - Dobrodruh

  Teambuilding - Dobrodruh

  Tak tohle bude naprosté dobrodružství. Pojďte s námi do pískovcových skal. Vylezeme na věž, slaníme do jeskyně a adaptujeme se na tmu jako netopýr :).

 • Teambuilding - INDIÁN

  Teambuilding - INDIÁN

  Unikátní teambuilding v indiánském stylu v nádherné přírodě Krušných hor. Společně překonáte nejrůznější nástrahy a získáte zlato ze stříbrného jezera.

 • Teambuilding - WHITE WATER

  Teambuilding - WHITE WATER

  Divoká voda pro kažého.Užijete si spoustu zábavy, naučíte se hodně o ovládání lodi, manévrování v proudu a jak zachránit sebe a ostatní.

 • Teambuilding - Sportovní klání

  Teambuilding - Sportovní klání

  Sportovně závodní teambuilding "Uhelný muž" na zatopeném dole, kde na vas čekají desítky zábavných aktivit.

 • Teambuilding - Labská bouda

  Teambuilding - Labská bouda

  Zažijte s námi zimní dobrodružství v Krkonoších, naučte se spolupracovat ve skupině a osvojte si dovednosti nutné pro bezpečný pohyb v zasněžené krajině. 

 • Lesní wellness

  Lesní wellness

  Tak tohle bude wellness, na který jen tak nezapomenete. Akce je skvělá nejen pro firmy, ale i pro skupiny a soukromé oslavy

 • Rozlučka se svobodou

  Rozlučka se svobodou

  Tak tohle bude rozlučka se svobodou, na kterou jen tak nezapomenete. Ze začátku si dáme welcome drink a pak to roztočíme jako divocí lesní skřítci :D.

Naše doporučená místa pro teambuildingy

Video z realizovaného teambuildingu pro Home Credit International