Nadcházející událost: Přežití v přírodě - ADVANCED (16.04.2021 – 18.04.2021)

Vánoční akce 1+1 zdarma

Vánoční akce zrušena 25.12.2020

Prožijte kurz přežití společně se svým partnerem nebo s vašimi dětmi. Darujte si společný dárek , který vás nadchne.  

Protože jsme si jistí, že: "Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno"

                                                                                                        (Christopher McCandless)


Vánoční akce

Doporučuje

Kurz přežití v přírodě" jsem jako vánoční prezent nadělila své drahé polovičce s tím, aby si okusil  pod vedením instruktorů nějaké ty "úkoly" navíc, než jen takové, se kterými se běžně máme možnost setkat při pohodovém vandrování krajinou.

Na kurz jsem z obrovské zvědavosti vyjela také. Účastnit se tohoto zážitku společně s partnerem, či parťákem má své velké pro, neb si podílení se na úkolech žádá přímou, konstruktivní a pragmatickou spolupráci páru, která prověří vztah i každého zvlášť. 
V lese, pokud budete chtít, se můžete nechat vést zkušenými a vtipnými instruktory, kteří toho rozhodně ví dost na to, abyste se od nich mohli ledacos přiučit, což se vám životě může následně hodit, zvlášť pokud jste přežíváním v lese a skalách nepolíbení. Za mě, jako ženu, obrovské plus instruktorů, a to upřímná a milá povaha, která vám může dodat odvahu a kuráž tam, kde se projeví vaše slabiny. 
Vyjmenovávat jednotlivé "disciplíny" není třeba, jednat bych vás, co jste na kurz zvědaví, připravila o překvapení, a druhak má vnímání každý jiné, nicméně u tohoto konkrétního  kurzu jde především o zážitet, jako takový, každého z nás, a ten se dostaví, to mi věřte. 
Možnost sdílet pocity z úspěchu rozdělání ohně bez vymožeností doby, či slanění výšky, která mě osobně pane neříká ani náhodou, a to s lidmi, se kterými se znáte sotva pár hodin, to je to, oč tu běží. 
Kurz není přípravou na válečné podmínky, ale není ani totálním "pupíčkem" (výraz jednoho z instruktorů, kterému se chechtám ještě nyní :D). Rozhodně jsem si jistá, že absolvování kurzu stojí za to, už jen proto, že nabízí skvěle strávený víkend v lese s lidmi, kteří vás můžou obohatit o tolik věcí.. stačí být jen otevřený novým výzvám a možnostem...a chtít třeba?.. překonat sám sebe.
Jana Bergrová

Pro koho je akce určena

Pro páry či parťáky nebo rodiče s dětmi od 13 let. 
Dárkový poukaz posíláme pouze v elektronické podobě. 

Jak na to

 1. vyberte z kurzů viz níže, které jsou ve vánoční akci
 2. klikni na button "Objednat jako dárek"
 3. nezapomeňte zvolit pouze jednu osobu (na tu se pak bude vztahovat plus +1)
 4. do poznámky napište "Vánoční akce"

Informace ohledně COVID-19

Věříme, že se po novém roce situace uklidní a kurzy budeme moci realizovat. Pokud se tak nestane, kurzy se přesunou na jiné termíny. V případě, že by Vám však nové termíny nevyhovovaly, budeme vracet částku za kurz v plné výši.

Platnost koupě akce je časově omezena, platí od 7.11.2020 do 24.12.2020. V případě otázek pište na halik@kurzypreziti.cz nebo volejte +420775141231

Kurzy ve vánoční akci

 • Přežití v přírodě

  Přežití v přírodě

  Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 10 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní kurz přežití v přírodě. Tento kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně a další.

 • Přežití v přírodě - SMART

  Přežití v přírodě - SMART

  Uděláme z vás RAMBA za jeden den... tak nezapomeňte... a přihlaste se sem :). Máte málo času, nebo chcete jen rychlou ochutnávku survivalu? Tak právě pro vás jsme připravili tento unikátní jednodenní Kurz přežití - SMART

 • Přežití v horách

  Přežití v horách

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi hory v zimním i letním období a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti, jak přežít v horách.