Vánoční akce pro páry 1+1 zdarma

Akce

Přemýšlíte o koupi kurzu partnerovi nebo partnerce a chtěli byste ho prožít společně?

Tak právě pro Vás jsme připravili

Vánoční akci 1+1 ZDARMA!

Ano ano, to je ideální dárek - Kurz přežití v přírodě. To si moje drahá polovička určitě vychutná. A hele.. akce 1+1 zdarma. Že bych nám to oboum nadělila k Vánocům? Tak jo, beru to. Jak se říká, v dobrém i ve zlém. Ukážu mu, že na to mám!

Máme po kurzu. Během zkoušek, které testovaly naše psychické i fyzické dovednosti, jsme se potýkali i s parádní zimou 5°C (v noci - říjen).
Bylo to naprosto skvělé. Rozdělávání ohně, lovení "divé" zvěře, orientace v přírodě, podchlazení a další...
Líbil se mi pozitivní a přátelský přístup instruktorů. Poradili, pomohli a sršeli optimismem. Jako pár jsme se naučili vzájemně se podporovat i v nepříjemných situacích a zvládat překážky spolu. A to se nám do budoucna bude určitě hodit!
Děkujeme vám, Eliška a Luboš

Jak na to?

Je to jednoduché, vyberte z kurzů níže, zvolte jednu osobu a do poznámky napište "Vánoční akce". Akce je časově omezena, platí od 1.11.2018 do 24.12.2018. V případě otázek pište na halik@kurzypreziti.cz nebo volejte +420775141231

Kurzy ve vánoční akci

 • Přežití v přírodě

  Přežití v přírodě

  Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 10 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní kurz přežití v přírodě. Tento kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně a další.

 • Kurz defenzivní střelby

  Kurz defenzivní střelby

  Přemýšlíte o tom, jak byste ubránili sebe, své blízké a svůj majetek? Uvažujete, co byste dělali v případě nečekaných krizových situací, při napadení nebo v ohrožení? Přijďte si osvojit zkušenost s používáním nejúčinnějších typů zbraní.

 • Přežití v horách

  Přežití v horách

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi hory v zimním i letním období a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti, jak přežít v horách.