Objednávka

Vaše kontaktní údaje

Dárkové poukazy

Udělejte svému partnerovi, rodině nebo svým známým radost netradičním dárkem. Kupte jim nejen nezapomenutelný zážitek, ale i sadu dovedností, které se na našich kurzech naučí. Vybírat můžete z těchto kurzů přežití:

 • Přežití v přírodě

  Přežití v přírodě

  Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 10 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní kurz přežití v přírodě. Tento kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně a další.

 • Přežití v přírodě - SMART

  Přežití v přírodě - SMART

  Uděláme z vás RAMBA za jeden den... tak nezapomeňte... a přihlaste se sem :). Máte málo času, nebo chcete jen rychlou ochutnávku survivalu? Tak právě pro vás jsme připravili tento unikátní jednodenní Kurz přežití - SMART

 • Přežití v přírodě - ADVANCED

  Přežití v přírodě - ADVANCED

  Pozor, tento kurz už není pro začátečníky. Máte znalosti v survivalu a chcete se popasovat se s přírodou jen s absolutně základním vybavením? Tak právě pro vás je určen tento kurz pod vedením zkušeného instruktora ze severských oblastí.

 • Zimní kurz přežití - Krkonoše

  Zimní kurz přežití - Krkonoše

  Na tuto zimu jsme pro vás připravili opravdu něco speciálního. Tento kurz v sobě kloubí zimní survival, skialpy, učení se novým věcem, ale také pořádnou dávku dobrodružství. To celé zabalené do šedého roucha historie tamní lokality.

 • Kurz defenzivní střelby

  Kurz defenzivní střelby

  Přemýšlíte o tom, jak byste ubránili sebe, své blízké a svůj majetek? Uvažujete, co byste dělali v případě nečekaných krizových situací, při napadení nebo v ohrožení? Přijďte si osvojit zkušenost s používáním nejúčinnějších typů zbraní.

 • Přežití ve městě

  Přežití ve městě

  Exkluzivně vám přinášíme jednodenní kurz přežití ve městě, který obsahuje taktickou střelbu z pistole a samopalu. Rovněž se budeme zabývat pouličním bojem a reálnou sebeobranou od příslušníků bezpečnostních složek.

 • Přežití v horách

  Přežití v horách

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi hory v zimním i letním období a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti, jak přežít v horách.

 • Přežití na divoké vodě

  Přežití na divoké vodě

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi vodu a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti na divoké vodě. Minimální počet osob pro otevření kurzu jsou 2 osoby.

 • Expediční záchrana

  Expediční záchrana

  Víte, že dle statistik budete z 90 % všech případů zasahovat u svých příbuzných, přátel či lidí, kteří pro vás mají vysokou citovou hodnotu? Minimálně jednou za život se dostanete k nepřímé srdeční masáži, jako činitel nebo přihlížející.

 • Přežití v horách - Rakousko

  Přežití v horách - Rakousko

  Lákají vás vysoké hory a nemáte dostatek zkušeností, abyste se sami vydali až na jejich vrchol? Tak právě pro vás jsme připravili cestu až na vrchol hory Dachsteinu, který se nachází ve výšce 3000 m. n. m.

 • Přežití na divoké vodě Bosna

  Přežití na divoké vodě Bosna

  Vydejte se s námi na nezapomenutelný survivalový kurz do Bosny, kde budeme na nafukovacích kánoích nebo kajacích (záleží na vaší preferenci) sjíždět nezapomenutelné krasové řeky, jako jsou Una, Neretva a Mrežnica.

 • Přežití na moři Chorvatsko

  Přežití na moři Chorvatsko

  Vydejte se s námi na plavbu kolem stovky ostrovů u chorvatského pobřeží a vyzkoušejte si na vlastní kůži nezapomenutelný survival na moři. Získáte spoustu zkušeností a nových znalostí týkajících se této problematiky spolu s nezapomenutelným zážitkem.

 • Příměstský tábor Ústí nad Labem

  Příměstský tábor Ústí nad Labem

  Máte chuť vytrhnout své děti z pohodlí jejich pokojíčků a od počítačů? Pošlete je na náš příměstský tábor v Ústí nad Labem u rybníka Oprám ve Varvažově. Tábor je určen pro děti, které mají chuť strávit čas v přírodě a nebojí se vyzkoušet nové věci.

 • Expedice Mont Blanc

  Expedice Mont Blanc

  Překonáme spolu moře ledu "Mer de Glace", ledovcové trhliny a vystoupáme na největší horu Evropy. Výstup na Mont Blanc (4 810 m n.m.) není hračka. Skrývá v sobě o 40 % řidší vzduch, pokles aerobní výkonnosti až o 50 %.

 • Víkend v Týpí

  Víkend v Týpí

  Máte chuť vytrhnout své děti z pohodlí jejich pokojů a od počítačů? Vyražte s rodinou a vyzkoušejte si stylový víkend v Týpí a staňte se indiánem.

Objednávka dárkových poukazů

Jakmile obdržíme platbu vaší objednávky, odesíláme DÁRKOVÝ POUKAZ na udanou poštovní adresu. Platnost dárkových poukazů je jeden rok od data vystavení.