Nadcházející událost: Přežití v přírodě (29.10.2021 – 31.10.2021)

Objednávka

Vaše kontaktní údaje

Jak nakoupit

Objednávka dárkového poukazu

Každý z uvedených produktů lze zakoupit jako DÁRKOVÝ POUKAZ, který je vždy bez termínu. Obdarovana osoba si vybere termin z vypsanych terminu, které jsou uvedeny na strance konkretniho kurzu.

Platnost poukazů je 12 měsíců.

Dárkový poukaz zasíláme standardně elektronicky v případě zájmu i v tištěné podobě a to po obdržení platby (popřípadě dle domluvy). Požadovanou formu zaslání prosím uveďte v poznámce, jinak Vám bude doručen standardně elektronicky.

Slevový kupón

Pokud nevíte jaký kurz vybrat, doporučujeme slevový kupón ve vámi zvolené hodnotě.

Obdarovaný se pak přihlásí na kurz dle jeho preferencí. V příhlášce uvede číslo slevového kupónu a uhradí zbytek ceny kurzu. 

Přihláška na konkrétní datum

Pokud vás zajímá především konkrétní datum, navštivte nejprve náš kalendář akcínebo klikněte na kurz, na který se chcete přihlásit. Napravo klikněte na tlačítko "Přihlásit" a v přihlašovacím formuláři vyberte požadovaný termín.

Pokud vám nejde se na termín přihlásit nebo vám na něj nejde zadat požadovaný počet osob, znamená to, že termín je již kapacitně plný.  V takovém případě můžete zavolat na číslo 775 141 231, zda náhodou není nějaká šance, že by se uvolnilo místo. 


Benefit plus

Objednávky přes tento portál provádějte dle postupu viz níže:
 
 1. Zjistěte cenu kurzu na našich stránkách
 2. Přihlašte se do systému Benefit plus
 3. Do vyhledávače zadejte požadovaný kurz přežití
 4. Vyplňte objednávku, přijde vám potvrzovací email z emailu info@benefit-plus.cz
 5. U nás proveďte přihlášku nebo objednávku dárkového poukazu a do poznámky napište " Benefit plus"
 6. V případě otázek volejte na tel.: 775 141 231
 • Přežití v přírodě

  Přežití v přírodě

  Tohle prostě jinde nezažiješ! Po 10 letech zkušeností v survivalu jsme pro vás připravili naprosto unikátní kurz přežití v přírodě. Tento kurz nemá obdoby: lov se zbraní, výroba luku, průzkum jeskyně, speciální mise a samozřejmě rozdělávání ohně a další.

 • Přežití v přírodě - SMART

  Přežití v přírodě - SMART

  Uděláme z vás RAMBA za jeden den... tak nezapomeňte... a přihlaste se sem :). Máte málo času, nebo chcete jen rychlou ochutnávku survivalu? Tak právě pro vás jsme připravili tento unikátní jednodenní Kurz přežití - SMART

 • Přežití v přírodě - ADVANCED

  Přežití v přírodě - ADVANCED

  Pozor, tento kurz už není pro začátečníky. Máte znalosti v survivalu a chcete se popasovat se s přírodou jen s absolutně základním vybavením? Tak právě pro vás je určen tento kurz pod vedením zkušeného instruktora ze severských oblastí.

 • Zimní kurz přežití - Krkonoše

  Zimní kurz přežití - Krkonoše

  Na tuto zimu jsme pro vás připravili opravdu něco speciálního. Tento kurz v sobě kloubí zimní survival, skialpy, učení se novým věcem, ale také pořádnou dávku dobrodružství. To celé zabalené do šedého roucha historie tamní lokality.

 • Kurz defenzivní střelby

  Kurz defenzivní střelby

  Přemýšlíte o tom, jak byste ubránili sebe, své blízké a svůj majetek? Uvažujete, co byste dělali v případě nečekaných krizových situací, při napadení nebo v ohrožení? Přijďte si osvojit zkušenost s používáním nejúčinnějších typů zbraní.

 • Přežití ve městě

  Přežití ve městě

  Exkluzivně vám přinášíme jednodenní kurz přežití ve městě, který obsahuje taktickou střelbu z pistole a samopalu. Rovněž se budeme zabývat pouličním bojem a reálnou sebeobranou od příslušníků bezpečnostních složek.

 • Přežití v horách

  Přežití v horách

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi hory v zimním i letním období a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti, jak přežít v horách.

 • Kurz kajaková škola

  Kurz kajaková škola

  Kurz je hlavně určen pro uplné začátečníky, ale i mírně pokročilé. Chcete se dozvědět více o divoké vodě a naučit se proplouvat překážkami jako na motorce? Pak si tento kurz rozhodně nenechte ujít.

 • Přežití na divoké vodě

  Přežití na divoké vodě

  Kurz doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi vodu a chtějí získat základní znalosti a zkušenosti na divoké vodě. Jezdit se bude na nafukovacích kánoích na kanále v Roudnici nad Labem.

 • Přežití v horách - Rakousko

  Přežití v horách - Rakousko

  Lákají vás vysoké hory a nemáte dostatek zkušeností, abyste se sami vydali až na jejich vrchol? Tak právě pro vás jsme připravili cestu až na vrchol hory Dachsteinu, který se nachází ve výšce 3000 m. n. m.

 • Přežití na divoké vodě - Bosna

  Přežití na divoké vodě - Bosna

  Vydejte se s námi na nezapomenutelný survivalový kurz do Bosny, kde budeme na nafukovacích kánoích nebo kajacích (záleží na vaší preferenci) sjíždět nezapomenutelné krasové řeky, jako jsou Una, Neretva a Mrežnica.