Nadcházející událost: Kurz kajaková škola (01.06.2024)

Lukáš Vrána

BIO

Věk: 40 let
Výška: 180 cm
Vaha: 83 kg
  • Spolumajitel WeFood Nutrition s.r.o.
  • Regionální manager a školitel pro Cambridge Weight Plan Česká Republika, spolumajitel pobočky Cambridge Weight Plan
  • Provozovatel kurzů poradce pro výživu s akreditací MŠMT
  • Konzultace, přednášky

„K výživě mě přivedla cesta postupně přes sport, kterému jsem se věnoval na závodní úrovni do 24 let (bojové sporty). Výživu považuji za jeden z hlavních pilířů zdravého životního stylu spolu s fyzickou aktivitou a správným myšlením. Vzhledem k tomu, že jsem řadu let působil v managementu developerských a konzultačních společností, vím, že správně nastavený životní styl má nezanedbatelý vliv na psychiku a výkonnost člověka.“

 

Oblasti výživy a suplementace se věnuji řadu let, raději to už ani nepočítám J.

Za moji praxi jsem měl možnost spolupracovat s řadou vrcholových sportovců včetně některých olympioniků (atletika, fotbal, hokej,...) a dlouhodobě spolupracuji s Marianem Jelínkem (přední osobnost v oblasti koučingu, trenér hokejové reprezenta, bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra). Spolu s partnery jsme založili vlastní značku WeFood Nutrition s.r.o., výrobu máme v Šenově u Ostravy. Tím, že máme vlastní prostory i stroje, si můžeme vybírat jednotlivé suroviny odkudkoliv a držet tak nadprůměrně vysokou kvalitu (nativní proteiny, přírodní aromata, přírodní barviva, přírodní sladidla, atd... )

V kurzu Poradce pro výživu učím ojedinělou metodu návrhu jednotlivých makrosložek tak, aby fungovala jak pro vrcholové sportovce, tak i pro běžnou populaci. Veškeré poznatky mám ověřené praxí.

Pokud chce někdo zredukovat hmotnost, návrhy jsem schopen sestavit od jídelníčků, přes postupy založené čistě na doplňcích nebo až po Program Cambridge Weight Plan.

Měl jsem to štěstí se poslední dobou objevit i v médiích (Český rozhlas 2, několikrát TV Nova, TV Barrandov, TV Seznam)

Aktivity

V současné době se věnuji několika sportům, které mě baví
  • freeride (snowboard)
  • downhill
  • freediving, lukostřelba
  • fireshow (hlavně pro uhelnymuz.cz)